• Wpisów: 73
 • Średnio co: 29 dni
 • Ostatni wpis: 5 lat temu, 20:22
 • Licznik odwiedzin: 8 150 / 2198 dni
 
niejestessama
 
Kotek - miaucz€k: I want it is....
Zapraszam na mojego bloga: niejestessama.pinger.pl/

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Droga pingerowiczko Wiki , napisałaś do mnie taką dłuuugą wiadomość , to ja Ci odpisze też długą wiadomością . Nie możesz straszyć usunięciem swojego konta na ,, Pingerze '' bo nikt się tym zapewne nie przejmie . Twoja wiadomość była rozkazem , lecz gdyby była prośbą więcej osób by się tym przejęło . Ilość komentarzy ani lajków nie świadczy o tym czy blog jest fajny czynie . Pisz blog dla siebie , a nie dla innych . Moje wpisy są słowami , które tworzą całość , tworzą moje uczucia jakie odczuwam w danym momencie . Inspiruje się piosenkami , życiem , wydarzeniami , które przeżyłam ja i moi przyjaciele . Pisze swój blog by inni mogli wyobrazić sobie to co czuje i co przeżyłam . Robię to . . . bo to kocham , lubię , szanuję . Zastanów się nad tym co Ci napisałam i przemyśl moje słowa . Proszę nie zwracaj uwagi na moje błędy .
   
 •  
   
  Droga Wiktorio jako, że napisałaś tak dłuuuuuuuuuuuuuuugi komentarz do mnie więc Ci odpiszę. Pisz o czym chcesz kiedy chcesz i jak chcesz. Nie sugeruj się tym, że nikt Cię nie komentuje pisz dla siebie. Ja też nie sikam ze szczęścia. Piszę opowiadania, których prawie nikt nie czyta. Gdybym miała takie podejście jak Ty już dawno bym usunęła konto na pingerze i poszła w pieruny... Grozić usunięciem konta to sobie możesz. Pewnie nikt się tym nie przejmie to po pierwsze po drugie komentarzami rozkazującymi też niczego nie osiągniesz.  Czytam Twoje "o mnie" i czemu nie udostepnisz tych swoich projektów? pisz o modzie rób zdjęcia sobie jakie masz ciuchy na sobie skąd są i za ile. Nie musisz pokazywać twarzy. Znajdź swój mały kącik w gąszczu pierdół i rzeczy potrzebnych i przyjemnych, bo pisanie o wszystkim i o niczym to taki mały śmietniczek się robi i mało ludzi ciekawi się tym co się dzieje u jakiejś gwiazdy co może wyczytać na wirtualnej. Pisz coś od siebie.. co lubisz Ty a nie ktoś..
   
 •  
   
  Drodzy Pingerowicze i Pingerowiczki!
    Postanowiłam napisać list do Was. Nikt nie komentuje mojego bloga. Żadny pozytywnych komentarzy. Może mój blog nie jest jakiś przesadnie ciekawy, ale jest o wszystkim - o życiu, o modzie, o szkole, rodzinie. Każdy znajdzie swój ulubiony temat. Jeżeli nie będziecie komentować mojego bloga odejdę w ciągu 10 dni. Komentujcie!!! To jest polecenie służbowe. xd Jeżeli nie podoba Ci się mój blog to powiedz to otwarcie i podaj propozycję co mam na nim pisać. Może mam dodawać więcej zdjęć, filmików... No nie wiem.... Mi jest po prostu przykro. Mnie obserwuje tylko jedna osoba, a ja obserwuję 13 osób. Czekam na zaproszenie do znajomości i na dodanie do obserwacj. Jeżeli masz jakąś wątpliwośc  - pisz do mnie ja ci pomogę!!! Zapraszam do komentowania i odwiedzanaia mojego bloga: niejestessama.pinger.pl/.
  Pozdrawiam
  Wiktoria