• Wpisów: 73
  • Średnio co: 30 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 20:22
  • Licznik odwiedzin: 8 298 / 2256 dni
 
niejestessama
 
Max uwielbia Roba.
Max Irons gra jedną z głównych ról w najnowszej adaptacji powieści Stephenie Meyer, autorki "Sagi Zmierzch, w której obcy najeżdżają Ziemię, przejmując ciała niczego się niespodziewających ludzi. Fani sagi z pewnością nie mogą się doczekać premiery filmu, tym bardziej, że narastające wokół tego projektu szaleństwo przypomina trochę 2008 rok, kiedy wszyscy zgodnie czekali na obejrzenie przygód Belli i Edwarda na dużym ekranie. To zapewne jeden z powodów, dla których Max został porównany do Roberta Pattinsona.

"Mógłbym wymienić przynajmniej dziesięciu aktorów, którzy zostali również porównani do Roberta Pattinsona" - powiedział w wywiadzie dla Entertainment Tonight.Irons przyznaje jednak, że chciałby w pewnym sensie pójść w ślady Roba, dodając, że imponuje mu jego rozwijająca się kariera aktorska oraz fakt, że był w stanie pokazać swoje umiejętności w różnych filmach. Jest to więc ostatecznie porównanie, które gwieździe "Intruza" raczej schlebia.

"To prawdziwy zaszczyt. Uważam, że Robert świetnie sobie radzi, ma na koncie kilka ciekawych projektów i niedługo przyjdą kolejne, więc uważam, że to określenie to prawdziwy zaszczyt. Niemniej jednak każdy jest inny, nawet jeśli podoba mi się to, że mnie do niego przyrównano" - mówi Irons.
z13655720Q,Max-Irons[1].jpg


321162-robert-pattinson[1].jpg

Nie możesz dodać komentarza.