Wpisy użytkownika Kotek - miaucz€k z dnia 3 kwietnia 2013

Liczba wpisów: 7

niejestessama
 
Ewa (46 l.) i Marek (43 l.) Bukowscy wydawali się idealnym małżeństwem. Co się stało?

00028D8YCRV4V67I-C116[1].jpgOn - domator, bez pamięci zakochany w niej. Ona - kochająca i oddana żona. W swoim artystycznym środowisku postrzegani byli jako ludzie wyjątkowi. Oboje piękni, zdolni, robiący aktorskie kariery, a jednocześnie wewnętrznie poukładani, choć zawsze twierdzili, że wieść będą życie niesztampowe!


"Może dlatego, że dotychczas cały ten show-biznes był w ich życiu na drugim, a może nawet i na trzecim planie" - mówi "Rewii" ich znajomy. Ostatnio te proporcje nieco się zmieniły...


Dobra passa w zawodzie ich nie opuszcza, szczególnie Marka, który zdobył cenną Telekamerę "Tele Tygodnia". Oboje szanują tę szczęśliwą dla nich odmianę losu, bo doskonale pamiętają gorsze czasy, kiedy z braku zawodowych propozycji nie mogli realizować się jako aktorzy.


Na szczęście wtedy nie załamali rąk i zaczęli realizować swoje pasje: zawsze chcieli podróżować i produkować filmy! Sprawdzili się także we własnym biznesie i jako przykładna rodzina. Razem przeżyli ponad 20 lat. Dochowali się dwóch synów. Pierwszy, Marcin, dziś już dorosły. Młodszy, Szymon, ma 6 lat.


Wzajemny szacunek i wspólne zainteresowania to ich recepta na udany związek. Ewa zawsze mówiła, że człowiek, z którym chce się spędzić życie, musi umieć okazywać uznanie, i jej mąż właśnie taki jest. Dzięki temu ona staje się dla niego coraz ciekawsza, a on niezmiennie się w niej zakochuje!


Ale, niestety, teraz na ich życiowym horyzoncie zaczęły pojawiać się ciemne chmury. I nie chodzi o Annę Dereszowską, która miała uwodzić Bukowskiego na planie "Na dobre i na złe".


"Wszyscy myślą, że Anka to kusicielka, ale takie widzenie jej osoby jest dla niej bardzo krzywdzące. Z Markiem grają w serialu parę i w życiu prywatnym także chciano wplątać ich w romans. Ale nic z tego. Każde z nich ma swoje życie" - mówi "Rewii" przyjaciółka aktorki.

00028D88P291F225-C116[1].jpgMimo wszystko te doniesienia zaniepokoiły mocno Ewę. Jej mąż, by jakoś załagodzić niezręczną sytuację, zaczął uspokajającym tonem opowiadać wszem wobec: "Skoro teraz wszyscy się rozwodzą, my postanowiliśmy, że z nami będzie inaczej".


Te słowa zawsze wcześniej odnosiły pozytywny skutek i działały jak kojący balsam na Ewę. Pewnie i tym razem byłoby podobnie, gdyby nie wydarzyło się coś jeszcze...


Kilka dni temu w związku Bukowskich znów zawrzało z powodu pewnej prowokacji. Marek, zapytany przez wścibskich dziennikarzy, dokąd zabrałby na randkę Edytę Herbuś, bez namysłu odpowiedział: "Do łóżka"!

00028D8B20VFH5C8-C116[1].jpg


Sądził, że wykazał się nie lada poczuciem humoru, jednak dla jego małżonki było tego za wiele. Aktorka, zwolenniczka załatwiania spraw na gorąco, zaraz poprosiła małżonka o wyjaśnienia.


"Marek tłumaczył żonie, że to był tylko taki żart, ale w Ewie wszystko aż się gotuje. Ich małżeństwo przeżywa teraz naprawdę trudny moment" - opowiada przyjaciel rodziny, dodając, że przypływ popularności nie służy Bukowskim.
 

niejestessama
 
   
000286AI62PEWEA7-C317-F3[1].jpg


Audrina Patridge to amerykańska aktorka i osobowość telewizyjna. Najbardziej kojarzona jest z udziałem w reality show "Wzgórza Hollywood", w którym pokazywano życie młodych mieszkańców Los Angeles. Program cieszył się ogromną popularnością. Audrina po zakończeniu emisji zajęła się głównie bywaniem i graniem w epizodów w filmach i reklamach. Celebrytka nadal marzy o wielkiej karierze. Czy tego typu stroje jej w tym pomogą?


000286AI62PEWEA7-C317-F3[1].jpg
  • awatar Cheval .♥: hahah może lubi chodzić w biustonoszu
Pokaż wszystkie (1) ›
 

niejestessama
 


Gazeta.tv prezentuje: Masz problem z suchymi ustami? Olimpia pokazuje jak poradzić sobie z tym problemem. Więcej jej filmów znajdziecie w YouTube...
 

niejestessama
 
z13669453Q[1].jpg

32-letnia Linden Wolbert, modelka i nurek, przemierza świat pracując jako pełnoetatowa syrena! Potrafi wstrzymać oddech pod wodą na 5 minut i zejść na głębokość 35 metrów! Ale najważniejszy jest jej prawie dwumetrowy ogon, który waży niemal 16 kilogramów i kosztował 10 tysięcy funtów. Poznajcie prawdziwą syrenę!

SNN0225AN-620-19_1702581a[1].jpg


Linden wspomina pierwszy raz, gdy założyła ogon i zeszła w nim pod wodę:

Była wtedy ze mną cała rodzina i przyjaciele. Nie mogłam przestać się uśmiechać. Nie mogłam uwierzyć, że to naprawdę w końcu się dzieje!

Syrena, opowiedziała również o tym, co czuje, kiedy nurkuje:

Uwielbiam uczucie wolności i nieważkości pod wodą. To tak zupełnie inne doznanie, podobne do snów. Siła ogona jest niesamowita, potrafię płynąć bardzo szybko. Tego "wiatru" w moich włosach, gdy pływam pod wodą nie da się porównać do niczego innego!

Linden opowiedziała o kontaktach z morskimi stworzeniami:
linden-wolbert[1].jpg

Są one bardzo ciekawskie. Podpływają do mnie, aby się bliżej przyjrzeć, ponieważ nie wydmuchuję bąbelków, jak nurkowie z akwalungiem.

Nurkowałam z rekinami. Z moim ogonem jestem od większości z nich dłuższa. Wiele osób uważa, że jestem szalona tak się narażając, ale zawsze jestem otoczona przez niesamowitą grupę zabezpieczającą - opowiada Linden.

1716185-img-linden-wolbert-morska-panna[1].jpg


Linden pływała także z milionami meduz w Jellyfish Lake, jeziorze na wyspie Eli Malk, będącej częścią Palau. Jezioro zostało odcięte od Pacyfiku, przez co zamieszkujące je meduzy nie mają wokół siebie naturalnych wrogów. Utraciły zatem w trakcie ewolucji swoje parzydełka, dzięki czemu można pływać wśród nich nie martwiąc się o ewentualne poparzenie i rozkoszować się widokami. Jest to jedyne takie miejsce na ziemi.

2010-08-28-19-14-22-1-ht_linden_wolbert_mermaid_6_matthew_addision_100529_ssh[1].jpg


We wszystkim co robi Linden, chodzi jej głównie o promocję nauki o środowisku morskim i konserwację mórz i oceanów. Prowadzi swój program autorski "Mermaid Minute" - są to zamieszczane w internecie, krótkie klipy edukacyjne dla dzieci.

Ponadto Linden w postaci syreny można "wypożyczyć" jako atrakcję imprezy. Wystąpiła już na wielu hollywoodzkich imprezach, u takich gwiazd jak Jessica Alba czy Justin Timberlake.
 

niejestessama
 
Całkiem ciekawe doświadczenie i całkiem ładny make - up.

 

niejestessama
 
Drodzy Pingerowicze i Pingerowiczki!
  Postanowiłam napisać list do Was. Nikt nie komentuje mojego bloga. Żadny pozytywnych komentarzy. Może mój blog nie jest jakiś przesadnie ciekawy, ale jest o wszystkim - o życiu, o modzie, o szkole, rodzinie. Każdy znajdzie swój ulubiony temat. Jeżeli nie będziecie komentować mojego bloga odejdę w ciągu 10 dni. Komentujcie!!! To jest polecenie służbowe. xd Jeżeli nie podoba Ci się mój blog to powiedz to otwarcie i podaj propozycję co mam na nim pisać. Może mam dodawać więcej zdjęć, filmików... No nie wiem.... Mi jest po prostu przykro. Mnie obserwuje tylko jedna osoba, a ja obserwuję 13 osób. Czekam na zaproszenie do znajomości i na dodanie do obserwacj. Jeżeli masz jakąś wątpliwośc  - pisz do mnie ja ci pomogę!!! Zapraszam do komentowania i odwiedzanaia mojego bloga: niejestessama.pinger.pl/.
Pozdrawiam
Wiktoria
  • awatar Masz jedno życie, nie zmarnuj tego: Nie bądź egoistką. Wchodzisz na wszystkie strony po kolei i to piszesz, a może sama też zaczęła byś komentować innych, na popularność stronki trzeba ciężko pracować, a nie napisać, że jesteś zdesperowana nastolatką i każdy musi wejść na twoja stronkę, bo ty tak chcesz, a może byś przynajmniej ją poleciła, napisała czemu akurat jest taka wyjątkowa i lepsza niż innych, każdemu zależy an tym, aby ktoś oglądał jego stronkę, nie tylko tobie, może by pomyśleć o innych?
  • awatar Witamy w naszym świecie!: Zapraszam do nas.Będzie nam niezmiernie miło jeśli skomentujesz nasz post :)
Pokaż wszystkie (2) ›