Wpisy użytkownika Kotek - miaucz€k z dnia 31 marca 2013

Liczba wpisów: 18

niejestessama
 
 Dzisiaj poszłam na 6:00 do Kościoła na Rezurekcje, nosilam różaniec; Po zjedzeniu śniadania postanowiłam Wam powiedzieć o Zmartychwstaniu Syna Bożego. A więc:
Dzisiaj obchodzimy bardzo ważne święto, bowiem dziś Pan Jezus zwyciężył śmierć i powstał z martwych. Potem nie zaznając już śmierci wstąpił na niebiosa i siedzi po porawicy Boga Ojca. Było to tak:

W pierwszy dzień tygodnia poszły skoro świt do grobu, niosąc przygotowane wonności. Kamień od grobu zastały odsunięty. A skoro weszły, nie znalazły ciała Pana Jezusa. Gdy wobec tego były bezradne, nagle stanęło przed nimi dwóch mężczyzn w lśniących szatach. Przestraszone, pochyliły twarze ku ziemi, lecz tamci rzekli do nich: «Dlaczego szukacie żyjącego wśród umarłych? Nie ma Go tutaj; zmartwychwstał. Przypomnijcie sobie, jak wam mówił, będąc jeszcze w Galilei:"Syn Człowieczy musi być wydany w ręce grzeszników i ukrzyżowany, lecz trzeciego dnia zmartwychwstanie"».  Wtedy przypomniały sobie Jego słowa  i wróciły od grobu, oznajmiły to wszystko Jedenastu i wszystkim pozostałym.  A były to: Maria Magdalena, Joanna i Maria, matka Jakuba; i inne z nimi opowiadały to Apostołom.  Lecz słowa te wydały im się czczą gadaniną i nie dali im wiary. Jednakże Piotr wybrał się i pobiegł do grobu; schyliwszy się, ujrzał same tylko płótna. I wrócił do siebie, dziwiąc się temu, co się stało. Tego samego dnia dwaj z nich byli w drodze do wsi, zwanej Emaus, oddalonej sześćdziesiąt stadiów2 od Jerozolimy.  Rozmawiali oni z sobą o tym wszystkim, co się wydarzyło. Gdy tak rozmawiali i rozprawiali z sobą, sam Jezus przybliżył się i szedł z nimi.  Lecz oczy ich były niejako na uwięzi, tak że Go nie poznali.  On zaś ich zapytał: «Cóż to za rozmowy prowadzicie z sobą w drodze?» Zatrzymali się smutni.  A jeden z nich, imieniem Kleofas, odpowiedział Mu: «Ty jesteś chyba jedynym z przebywających w Jerozolimie, który nie wie, co się tam w tych dniach stało».  Zapytał ich: «Cóż takiego?» Odpowiedzieli Mu: «To, co się stało z Jezusem Nazarejczykiem, który był prorokiem potężnym w czynie i słowie wobec Boga i całego ludu;  jak arcykapłani i nasi przywódcy wydali Go na śmierć i ukrzyżowali.  A myśmy się spodziewali, że On właśnie miał wyzwolić Izraela. Tak, a po tym wszystkim dziś już trzeci dzień, jak się to stało.  Nadto jeszcze niektóre z naszych kobiet przeraziły nas: były rano u grobu,  a nie znalazłszy Jego ciała, wróciły i opowiedziały, że miały widzenie aniołów, którzy zapewniają, iż On żyje.  Poszli niektórzy z naszych do grobu i zastali wszystko tak, jak kobiety opowiadały, ale Jego nie widzieli».
Na to On rzekł do nich: «O nierozumni, jak nieskore są wasze serca do wierzenia we wszystko, co powiedzieli prorocy!  Czyż Mesjasz nie miał tego cierpieć, aby wejść do swej chwały?» 27 I zaczynając od Mojżesza poprzez wszystkich proroków wykładał im, co we wszystkich Pismach odnosiło się do Niego.
Tak przybliżyli się do wsi, do której zdążali, a On okazywał, jakoby miał iść dalej.  Lecz przymusili Go, mówiąc: «Zostań z nami, gdyż ma się ku wieczorowi i dzień się już nachylił». Wszedł więc, aby zostać z nimi.  Gdy zajął z nimi miejsce u stołu, wziął chleb, odmówił błogosławieństwo, połamał go i dawał im.  Wtedy oczy im się otworzyły i poznali Go, lecz On zniknął im z oczu.  I mówili nawzajem do siebie: «Czy serce nie pałało w nas, kiedy rozmawiał z nami w drodze i Pisma nam wyjaśniał?»
W tej samej godzinie wybrali się i wrócili do Jerozolimy. Tam zastali zebranych Jedenastu i innych z nimi,  którzy im oznajmili: «Pan rzeczywiście zmartwychwstał i ukazał się Szymonowi».  Oni również opowiadali, co ich spotkało w drodze, i jak Go poznali przy łamaniu chleba. A gdy rozmawiali o tym, On sam stanął pośród nich i rzekł do nich: «Pokój wam!» Zatrwożonym i wylękłym zdawało się, że widzą ducha.  Lecz On rzekł do nich: «Czemu jesteście zmieszani i dlaczego wątpliwości budzą się w waszych sercach?  Popatrzcie na moje ręce i nogi: to Ja jestem. Dotknijcie się Mnie i przekonajcie: duch nie ma ciała ani kości, jak widzicie, że Ja mam».  Przy tych słowach pokazał im swoje ręce i nogi.  Lecz gdy oni z radości jeszcze nie wierzyli i pełni byli zdumienia, rzekł do nich: «Macie tu coś do jedzenia?»  Oni podali Mu kawałek pieczonej ryby.  Wziął i jadł wobec nich.  Potem rzekł do nich: «To właśnie znaczyły słowa, które mówiłem do was, gdy byłem jeszcze z wami: Musi się wypełnić wszystko, co napisane jest o Mnie w Prawie Mojżesza, u Proroków i w Psalmach». Wtedy oświecił ich umysły, aby rozumieli Pisma,  i rzekł do nich: «Tak jest napisane: Mesjasz będzie cierpiał i trzeciego dnia zmartwychwstanie,  w imię Jego głoszone będzie nawrócenie i odpuszczenie grzechów wszystkim narodom, począwszy od Jerozolimy.  Wy jesteście świadkami tego.  Oto Ja ześlę na was obietnicę mojego Ojca. Wy zaś pozostańcie w mieście, aż będziecie przyobleczeni mocą z wysoka».  Potem wyprowadził ich ku Betanii i podniósłszy ręce błogosławił ich.  A kiedy ich błogosławił, rozstał się z nimi i został uniesiony do nieba. (Łk 24,1-53)
Jest to bardzo radosne święto zwłaszcza po Męce Pana Jezusa w Ogrójcu, ubiczowaniu i śmierci na krzyżu;

Chociarz śnieg za oknem z okazji tych Świąt chciałam Wam życzyć:
Kolorowych jajeczek,
wacianych owieczek,
rozkicanych króliczków,
pyszności w koszyczku!
A przede wszystkim udanego
uciekania w dniu "wielkiego lania".

i

Śnieg nam wszystkim popsuł szyki,
Przykrył jaja i koszyki,
A kurczaką zmarzły  nóżki,
Tulą się wnet do rzeżuszki,
Lecz choć śnieg nam pada w święta,
A pogoda tak wstrętna,
My święconym się dzielimy,
I radości Wam życzymy.

:*:*
 

niejestessama
 
TYLKO TERAZ! ORGANIZUJĘ LOTERIĘ! ZAPRASZAM!!! MOŻNA WYGRAĆ TAKIE OTO NAGRODY:
1. miejsce - 10 komentarzy na bloga i odwiedzanie codziennie do 05.04.13r...
2. miejsce - 7 komentarzy na bloga i odwiedzanie codziennie do 04.04.13r...
3. miejsce - 5 komentarzy na bloga i odwiedzanie codziennie do 02.04.13r.  
Reszta miejsc - 1 komentarz na bloga.
REGUŁY:
ZGŁASZASZ SIĘ WPISUJĄC W KOMENTARZU 3 DOWOLNE NUMERKI OD 1 DO 45. JA WPISUJĘ CIEBIE I BIERZESZ UDZIAŁ W LOTERII. WYGRANYCH POWIADOMIĘ WIADOMOŚCIĄ. BĘDĘ LOSOWAŁA I WYBIORĘ 3 NUMERKI (1 MIEJSE, 2 MIEJSCE, 3 MIEJSCE). mOŻNA ZGŁASZAĆ SIĘ DO DZIŚ DO 16:00. WYNIKI PODAM JUTRO NA BLOGU I NAPISZĘ WIADOMOŚCI DO ZWYCIĘSCÓW.
TU CIEBIE ZAPISZĘ:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
Ps. ZGŁASZAJ SIĘ W KOMENTARZU!!!
logo_loteria[1].jpg
 

niejestessama
 
Wpis tylko dla właściciela minibloga
Kotek - miaucz€k:

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

niejestessama
 
Nikt nie komentuje mojego bloga ;(. Chyba nie chcecie żebym pisała???? Nie podoba Wam się???? ODPOWIEDZ BO BĘDĘ PŁAKAĆ !!!!;( ;(
 

niejestessama
 
Zgadywanka - Kto to jest?
Wkleję zdjęcia osób z zamazaną twarzą, a wy musicie odgadnąć kto to jest.
REGUŁY:
ZGŁASZASZ SIĘ WPISUJĄC W KOMENTARZU ODPOWIEDŹ.
NAGRODY:
1. miejsce - 10 komentarzy
2. miejsce - 7 komentarzy         na bloga
3. miejsce - 5 komentarzy
pozostali -  1 komentarz

1. Kto to jest? :x
2. Kto to jest? :x
3. Kto to jest? :x
4. Kto to jest? :x
5. Kto to jest? :x
6. Kto to jest? :x
7. Kto to jest? :x
8. Kto to jest? :x
9. Kto to jest? :x


PS. ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA : niejestessama.pinger.pl/


1.png


3 (1).png


3 (2).png


5 (1).png


5 (2).png


7 (1).png


7 (2).png


8 (1).png


8 (2).png
Pokaż wszystkie (7) ›
 

niejestessama
 
What do I do when I'm so lonely? What should I do, tell me?!?! Maybe you know the answer? Nobody loves me, I have no one to talk to, no one reads my blog, what do I do? Comment on my blog and pick me up ...
I am becoming engrossed in frugo black, I am drinking from a bottle, what do I care? - if only to kill oneself...
 

niejestessama
 
O brzmieniu nadchodzącego singla "Here's To Never Growing Up," a także o brzmieniu piątej studyjnej płyty Avril Lavigne nie wiadomo nic. Piosenkarka do dziś nie wypowiedziała się na temat zawartości albumu, a sama niezbyt często pokazuje się publicznie. Tym większym zaskoczeniem może być potencjalna okładka singla "Here's To Never Growing Up," która właśnie zagościła na oficjalnych profilach i stronie internetowej Avril. Co sądzicie o "mrocznej i seksownej" Avril?Także za pośrednictwem swoich profili internetowych, Avril podzielila sie z fanami pierwszymi słowami nowego singla:

- 'Call up all of your friends. Go hard this weekend. For no damn reason.' (Skrzyknij znajomych. Zaszalej w weekend. Bez żadnego cholernego powodu.)Jak informuje Amazon, miesiąc po radiowo-internetowej premierze, singiel "Here's To Never Growing Up" 15. maja ukaże się fizycznie. Na ten moment zamówienie fizycznej kopii singla oferuje jedynie japoński oddział Amazon iHMV. Zgodnie z informacjami tego drugiego, singiel wydany zostanie w tzw. wersji maxi, czyli będzie zawierał więcej niż jeden utwór. Szczegóły powinny pojawić się najpóźniej w dzień premiery utworu, 9. kwietnia.źródło:avrillavigne.pl

tumblr_mkg38qhLIp1reowogo1_500[1].png
 

niejestessama
 
W pewnej szkole żyła sobie para nastolatków. Ona była bardzo piękna lecz nieśmiała; on najbardziej przystojny i wysportowany w całej szkole. Od pewnego czasu zaczeli się zpotykać a potem byli parą. Pewnego dnia bardzo się pokłócili. Dziewczyna myślała, że następnego dnia w szkole zerwie z nią, jednak chciala ocalić ich przyjaźń dlatego postanowiła do niego pójść i zadać mu kilka pytań. Kiedy zapukała do drzwi on otworzył i uśmiechnął sie. Dziewczyna zaczęła się pytać:

-Lubisz mnie?- zaczęła najpierw niepewnie

-Nie.

-Czy jestem ładna?

-Nie.

-Czy jestem w twoim sercu?-dziewczyna była coraz bliżej płaczu.

-Nie.

Dziewczyna z płaczem wybiegła na ulicę. Oczy miała tak zalane łzami, że nie zauwarzyła nadjeżdżającej ciężarówki. Umarła na miejscu . Tydzień później odbył się pogrzeb. Chłopak nie mógł patrzeć jak zakopują trumnę. Wiedział, że to przez niego. Położył kupione kwiaty i siedział. Potem wyjął kartkę i ołówek i zaczął pisać:

Nie lubię Cię lecz kocham. Nie jesteś ładna, lecz piękna. Nie jesteś w moim sercu, lecz jesteś moim sercem a bez serca nie da się żyć...

Ponieważ chłopak nie wracał do domu przyszła po niego matka i zobaczyła, że siedzi ze zwieszoną głową.

-Synku, choć do domu bo zmarzniesz. Przyjdziesz tu jutro. No chdź.

Mama wyczuła, że coś jest nie tak, bo chłopak nie odpowiadał. Przyłożyła rękę do szyi i prawie zendlała-  serce nie biło. Zadzwoniła po karetkę. W szpitalu ztwierdzono zgon. Przyczyna: zawał serca.

PS. Sama wymyśliłam - oceńcie...
milosc[1].jpg
 

niejestessama
 
TESKT:

Baby you're the best cause you worked me out

I keep building walls up but u tear ‘em down

I’m fighting I don’t wanna like it but you know I like it

But you know I like it like it like it

Used to always think I was bullet proof

But you got an AK and ur blowing through

Explosive, you don’t even know it, I want you to know it

I want you to know it know it know it

All of them other boys can walk away

They ain’t even in the game

Cuz they know that u own it

You've got this swag, you've got this attitude

Wanna hear you say my name

Cause you got me

Flying with ur love, shining with ur love, riding with ur love

I feel like I’m on top of the world with ur love

One hit with ur love can’t quit with ur love so sick but so what

I feel like I’m on top of the world with ur love

Everybody wants what I got with you

Cuz I’m standing on top with a killer view

Inspired feeling like a million, I’m one in a million

I’m one in a million million million

I ain’t even here I’m in outer space

Like I’m venus you're mars in the milkey way

It’s crazy, what you doing to me, how you do it to me

How you do it to me to me to me

All of them other boys can walk away

They ain’t even in the game

Cause they know that you own it

You've got this swag you've got this attitude

Wanna hear you say my name

Cause you got me

Flying with ur love, shining with ur love, riding with ur love

I feel like I’m on top of the world with ur love

One hit with ur love can’t quit with ur love so sick but so what

I feel like I’m on top of the world with ur love

Cuz you've got me flying baby I’m shining baby I’m riding with ur love

One hit baby I can’t quit baby I’m so sick but so what

Flying baby I’m shining baby I’m riding with ur love

One hit baby I can’t quit baby I’m so sick but so what

Flying with ur love, shining with ur love, riding with ur love

I feel like I’m on top of the world with ur love

One hit with ur love can’t quit with ur love so sick but so what

I feel like I’m on top of the world with ur love


TŁUMACZENIE:

Kochanie, jesteś najlepszy, bo mnie rozpracowałeś. Buduję ściany, ale ty je burzysz. Walczę, nie chcę tego lubić, ale Ty wiesz, że to lubię, wiesz, że lubię, lubię, lubię to. Zawsze myślałam, że jestem kuloodporna Ale Ty masz AK i strzelasz. Wybuchowy, Ty nawet o tym nie wiesz, chcę byś o tym wiedział, chcę byś o tym wiedział, wiedział, wiedział. Wszyscy inni chłopcy mogą odchodzić, oni nawet nie są w grze, bo wiedzą że należy do ciebie. Masz tę zuchwałość i nastawienie. Chcę usłyszeć, jak mówisz moje imię Bo masz mnie. Latam z Twoją miłością, błyszczę Twą miłością, płynę z Twą miłością. Czuję się jak na szczycie świata z Twoją miłością. Jedno uderzenie Twej miłości, nie mogę jej odpuścić, to takie chore, ale co z tego. Czuję się jak na szczycie świata z Twoją miłością. Każda chce mieć to, co ja mam przy Tobie, Bo stoję na szczycie świata i zabójczym widokiem. Zainspirowana, czuje się jak milion, jestem jedna na milion, Jestem jedna na milion, milion, milion. Nawet nie ma mnie tu, jestem w przestrzeni kosmicznej. Jakbym była Wenus, Ty jesteś Marsem na Mlecznej Drodze. To szalone co ze mną robisz, jak to ze mną robisz, jak to ze mną robisz, ze mną, ze mną. Latam z Twoją miłością, błyszczę Twą miłością, płynę z Twą miłością. Czuję się jak na szczycie świata z Twoją miłością. Jedno uderzenie Twej miłości, nie mogę jej odpuścić, to takie chore, ale co z tego. Czuję się jak na szczycie świata z Twoją miłością. Ponieważ latam z Twoją miłością, błyszczę Twą miłością, płynę z Twą miłością. Czuję się jak na szczycie świata z Twoją miłością. Jedno uderzenie Twej miłości, nie mogę jej odpuścić, to takie chore, ale co z tego. Latam z Twoją miłością, błyszczę Twą miłością, płynę z Twą miłością. Czuję się jak na szczycie świata z Twoją miłością. Jedno uderzenie Twej miłości, nie mogę jej odpuścić, to takie chore, ale co z tego.
 

niejestessama
 
Nieprzyjemna wiadomość dla fanów Rihanny. Najpopularniejsza gwiazda RnB robi przerwę w karierze.

Niecałą dobę temu odwołała swój koncert w Bostonie i oświadczyła mediom:

''Koncert w Bostonie to najtrudniejsza rzecz z jaką muszę się teraz zmierzyć''

Kilka godzin później Rihanna nie pojawiła się na scenie,co się stało?*Ryan Seacrest wygadał się w swoim programie ,że po zakończeniu trasy koncertowej ,Rihanna robi sobię roczną przerwę w karierze.

*Popularny amerykański prezenter radiowy ogłosił,że po zakończeniu Diamond World Tour Rihanna kończy z muzyką. I to na długo!

Agencja koncertowa Rihanny wydała oświadczenie zgodnie z którym Rihanna jest chora na zapalenie oskrzeli i lekarze kazali jej zostać w łóżku.

Fani jednak nie ustępują.Twierdzą,że informacja o zapaleniu oskrzeli jest tylko po to,by uciszyć plotki o ciąży Rihanny! Fani uważają,że Rihanna robi przerwę,by urodzić dziecko.

Sama Rihanna jeszcze nie skomentowała zamieszania,jakie się zrobiło,jednak na Twitterze dziękuje fanom za wsparcie.Rihanna w ciąży to byłaby jedna z największych sensacji 2013!

Jak myślicie,Rihanna naprawdę jest chora czy może dopadło ją złe samopoczucie związane z rzekomą ciążą?

Ja się nie wypowiadam,bo nie chcę tutaj mówić niepotwierdzonych informacji,więc wypowiedzenie zostawiam wam !  Piszcie zo uważacie

Kilka piosenek gwiazdy: 

niejestessama
 
Demi Lovato zaprasza do swojej garderoby. W czym czuje się najlepiej? Pożyczylibyście coś z jej szafy?

 

niejestessama
 
Książki 39-letniej Stephenie Meyer królują na listach bestsellerów od 2005 roku. Saga "Zmierzch" została zekranizowana i stała się kinowym hitem. Stephenie Meyer, gdy pojawiła się pięć lat temu na pierwszej premierze zwracała uwagę bardzo bujną figurą. Gdy kilka dni temu gdy kroczyła po czerwonym dywanie, była wręcz nie do rozpoznania!

before

stephenie-meyer-and-husband[1].jpg


after

52_StephenieMeyer_SS_MG_1942[1].jpg
 

niejestessama
 
z13658958Q[1].jpg

Kapucynka jest jego oczkiem w głowie.

Justin Bieber jest bardzo związany ze swoją małpką Mally, którą otrzymał w prezencie urodzinowym od producenta muzycznego, Jamala Racshida. Piosenkarz umieszcza jej zdjęcia w sieci, zachwala, że zachowuje się jak człowiek.Gdy na lotnisku w Monachium Justin i Mally zostali zatrzymani chłopak był załamany. Wszystko przez brak odpowiednich dokumentów, które umożliwiałyby małpce legalną podróż. Kapucynka musi przejść kwarantannę, a Bieber musi za nią zapłacić. Rozstanie z ulubienicą złamało mu serce.

On i Mally są nierozłączni. Będzie załamany. Justin zaczyna zachowywać się jak diwa. Jest poza kontrolą i żyje w alternatywnej rzeczywistości - mówi informator The Sun.

Chłopak nawet nie myślał, że podróżowanie z Mally może być takie trudne. Dla niego było oczywiste, że po prostu zabiera ją ze sobą. Jakieś dokumenty, zaświadczenia... Tego w ogóle nie brał pod uwagę.

Nie możesz po prostu przylecieć z dzikim zwierzęciem i wziąć go do kraju do którego przyleciałeś, jeśli lot nie jest z innego kraju Unii Europejskiej i nie masz odpowiednich dokumentów - wyjaśnia rzecznik celników.

Justin, który dużo podróżuje, powinien zadać o odpowiednie dokumenty dla Mally, to pozwoliłoby mu uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.


z13658959Q[1].jpg
 

niejestessama
 
Każdy to zna - rodzinne, świąteczne śniadania, które niepostrzeżenie stają się obiadkami. I te wielkie kawałki ciasta, które później półświadomie pochłaniamy... Co zrobić, żeby się nie przejeść?

Warto pamiętać o tym, że na naszych świątecznych stołach znajdują się raczej ciężkostrawne potrawy. Należy więc wspomóc żołądek w tym, żeby jak najłatwiej było mu je strawić!


1. Umiar
13116717627746-big[1].jpg

Jedzenie w pewnym momencie prawie przestaje mieć smak, brzuch zaraz "pęknie"... A my jemy, żeby babci nie było przykro? Koniec z tym. Jeśli czujemy się najedzeni, odchodzimy od stołu. To najprostszy sposób na przetrwanie świąt. Jak znaleźć pretekst? Nic prostszego! Pomaganie mamie w kuchni, zmywanie, sprzątanie ze stołu... W święta nigdy nie zabraknie obowiązków.

2. Błonnik  
Owoce-i-warzywa[1].jpg


Nie można zapomnieć o warzywach i owocach - to właśnie one pomogą nam w trawieniu najbardziej, a to dzięki błonnikowi, który zawierają. Oprócz tego warto wypić szklankę wody z sokiem z cytryny (bez cukru!), czerwoną herbatę (wspomaga jelita)... Radzę unikać słodkich soków.

3. Spacery
Bez tytułu.png

Przy naszej pogodzie można wybrać się na sanki, łyżwy oraz narty. Warto też po prostu się przejść między posiłkami...

4. Mniejsze porcje


Świetnym sposobem na zadowolenie rodziny (szczególnie tej części, która gotowała potrawy i piekła ciasta), żołądka (łagodnym traktowaniem) i swojego apetytu (kiedy chce się wszystkiego spróbować) jest nakładanie sobie malutkich, symbolicznych porcji. Wtedy wszyscy będą zadowoleni. Częstym błędem świątecznych biesiadników jest nakładanie sobie na talerz wielkich porcji jedzenia.

5. Tricki przy stole
xcgbfhgtr.pngPo pierwsze: należy jeść wolno. Nie spieszyć się. Wtedy z pewnością zje się mniej. Po drugie: przydałoby się unikać ciężkich potraw, np. mięs z ciężkimi sosami.Po trzecie: zrezygnowanie z chleba, ziemniaków, kaszy, makaronów i ryżu z pewnością odciąży żołądek w czasie świąt.

A wy jakie macie sposoby na zachowanie szczupłej sylwetki w święta?

Ps. Chyba na dzisiaj będzie koniec pisania. Zajrzę jutro...
  • awatar KawowaPandzia: Ja lubie jeść i święta od tego są:p
  • awatar Kotek - miaucz€k: dzięki za komentarze
Pokaż wszystkie (2) ›